Email marketing

Záznam z webinára
Email marketing

Získavajte, Udržujte a Predávajte pomocou e-mailov

Študijné materiály ku kurzu nájdete tu v priečinku na Disku Google.

Pod týmto odkazom nájdete test, ktorý overí vašu znalosť témy
a priblíži vás k získaniu certifikátu projektu GreEn.

Email marketing

Kurz Email marketing odhalí silu e-mail marketingu ako efektívneho a cenovo dostupného nástroja na budovanie vzťahov so zákazníkmi a zvyšovanie predajov. 

✅Prekonáme mýty spojené s emailovým marketingom a naučíme sa využívať automatizáciu, oslovovať cieľové publikum a vytvárať vizuálne atraktívne a personalizované emaily. 

✅Zároveň sa zameriame na právne aspekty, aby bola každá kampaň v súlade s predpismi a ochránila záujmy firiem i zákazníkov.

O lektorce Tereze:

Můj příběh začal s vlastní značkou Tašenka, kde jsem navrhovala a vyráběla kabelky a další módní doplňky. Atraktivní prezentace a úspěšný marketing pro mě, jakožto módního tvůrce, byla hlavní prioritou a vášní.

Během 6 let provozování e-shopu a později kamenné prodejny jsem získala cenné praktické zkušenosti z oblasti podnikání, digitálního marketingu, obchodu, vedení týmu, fungování trhu a cashflow. V té době jsem se do marketingu zamilovala. Pro mě osobně tento obor spojuje psychologii, empatii, komunikaci, vizuální prezentaci a prodej jako nástroj spokojenosti pro všechny zúčastněné.

Dnes se věnuji marketingu, abych pomohla ostatním podnikatelům růst a prosperovat. Spolupracuji především s menšími lokálními firmami, pro které tvořím obsah na sociální sítě, dávám konzultace, školím, příležitostně tvořím weby nebo fotím. Díky mým zkušenostem se dokážu vcítit do každodenních pracovních radostí, starostí i potřeb mých klientů a reflektovat je v naší spolupráci. 

Chcete sa zapojiť do projektu GreEn a spoločne pracovať na rozvoji vašich zručností, znalostí a schopností?

Mať prístup k študijným materiálom?

Byť súčasťou komunity žien podnikateliek na Facebooku a vzájomne si pomáhať a inšpirovať?

Zaregistrujte sa do projektu!

Vaša účasť na projekte je ZADARMO :-)